Realizacje

Budynki jednorodzinne

budynek jednorodzinny

Budynki użyteczności publicznej i przemysłowe

Budynki wielorodzinne

budynek wielorodzinny 6 budynek wielorodzinny 7 budynek wielorodzinny 8 budynek wielorodzinny 9 budynek wielorodzinny budynek wielorodzinny 2 budynek wielorodzinny 3 budynek wielorodzinny 4 budynek wielorodzinny 5

O naszej firmie

Działamy na rynku polskim od 1999 roku. Zajmujemy się szeroko rozumianą TERMOMODERNIZACJĄ różnego rodzaju obiektów budowlanych. Na początku swojej działalności Firma zajmowała się wyłącznie ocieplaniem ścian zewnętrznych budynków. Dynamiczny rozwój pozwolił nam na rozszerzenie swojej oferty od audytu poprzez wykonanie projektów budowlanych, do wykonawstwa wszelkich prac mających na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym.

Dysponujemy własnym zapleczem budowlanym oraz taborem transportowym. Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach doskonalących ich umiejętności oraz poszerzających ich wiedzę o nowinki technologiczne. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Kontakt

EKO-TERMO Taborski
ul. Górnicza 14
32-500 Chrzanów

tel/fax (32) 622-72-88
kom. 501-252-731

e-mail: eko_termo_tab@op.pl
www.termo-modernizacje.pl