Oferta

AUDYTY ENERGETYCZNE – wykonujemy ekspertyzy mające na celu zalecenie konkretnych rozwiązań (technicznych, organizacyjnych i formalnych) wraz z określeniem ich opłacalności. Audyt energetyczny obejmuje także doradztwo w zakresie podejmowania i realizacji inwestycji mających na celu racjonalizację zużycia energii. Ta niezależna i obiektywna opinia stwierdza, które modernizacje są opłacalne w badanym budynku oraz jakie produkty i rozwiązania techniczne są najkorzystniejsze. AUDYT ENERGETYCZNY JEST NIEZBĘDNYM DOKUMENTEM POTRZEBNYM DO UZYSKANIA PREMII TERMOMODERNIZACYJNEJ. Dla naszych klientów wykonujemy serię zdjęć budynku kamerą termowizyjną. Dokonujemy wszelkich formalności, w imieniu wspólnoty, od momentu podjęcia decyzji o termomodernizacji do otrzymania kredytu z premią termo modernizacyjną,

PROJEKTY BUDOWLANE - Na podstawie sporządzonego audytu wykonujemy projekty budowlane,

TERMOIZOLACJE - wykonujemy termoizolację ścian zewnętrznych w systemie BSO, na bazie styropianu lub wełny , izolację dachów styropapą, izolację stropów ostatniej kondygnacji metodą wdmuchu granulatu wełny lub celulozy, izolację wodną i termiczną ścian budynków poniżej terenu gruntu ( w razie potrzeby drenaż terenu), wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
ROBOTY ZIEMNE - wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty ziemne - wykopy, korytowanie, skarpowanie, niwelowanie terenu,

AZBEST - w naszej ofercie znajduje się również demontaż i utylizacja materiałów zawierających azbest, posiadamy zgodę urzędu marszałkowskiego ważną do 2021 roku wydaną na teren całego kraju.
UWAGA – pomagamy wspólnotom mieszkaniowym w uzyskaniu kredytu na demontaż i utylizację płyt ACEKOLOWYCH (azbestowo-cementowych) oraz zwrot kosztów do 50%.

PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE ORAZ WYKOŃCZENIOWE - wykonamy również dla Państwa pełny zakres prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych, adaptację strychów i pomieszczeń pod biura lub mieszkania.

Mamy podpisane umowy partnerskie z firmami zajmującymi się montażem instalacji CO, CWU, systemów solarnych i instalacji klimatyzacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej kompleksowemu zadaniu.

O naszej firmie

Działamy na rynku polskim od 1999 roku. Zajmujemy się szeroko rozumianą TERMOMODERNIZACJĄ różnego rodzaju obiektów budowlanych. Na początku swojej działalności Firma zajmowała się wyłącznie ocieplaniem ścian zewnętrznych budynków. Dynamiczny rozwój pozwolił nam na rozszerzenie swojej oferty od audytu poprzez wykonanie projektów budowlanych, do wykonawstwa wszelkich prac mających na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym.

Dysponujemy własnym zapleczem budowlanym oraz taborem transportowym. Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach doskonalących ich umiejętności oraz poszerzających ich wiedzę o nowinki technologiczne. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Kontakt

EKO-TERMO Taborski
ul. Górnicza 14
32-500 Chrzanów

tel/fax (32) 622-72-88
kom. 501-252-731

e-mail: eko_termo_tab@op.pl
www.termo-modernizacje.pl